14 აგვ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტის "ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიების" დეპარტამენტის სტუდენტების სტაჟირება საქართველოს ნავთობისა და გაზის კორპორაციაში

საქართველოს ნავთობისა და გაზის კორპორაციასა და საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტს შორის არსებული მემორანდუმის საფუძველზე, კორპორაციაში ორკვირიანი სტაჟირება გაიარეს სამთო-გეოლოგიური ფაკულტეტის სტუდენტებმა.
17 ივნ

მემორანდუმი მობილობის პროცესის ხელშეკრულების მიზნით

12 ივნისს ხელი მოეწერა სსიპ საზოგადოებრივ კოლეჯს ,,სპექტრი“ და სსიპ საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტს შორის თანამშრომლობის შესახებ მემორანდუმს.
ყველა სიახლე

თანამშრომლები

საინჟინრო გეოდეზიის და გეოინფორმატიკის დეპარტამენტი (301)

1. მათიაშვილი ნოდარ - პროფესორი

2. მესხი მურმან - პროფესორი

3. ქვაცაბაია ფატიმა - ასოცირებული პროფესორი

4. პაპავა დავით  - ასოცირებული პროფესორი

5. ჭიაურელი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

6. სადუნიშვილი მარეხი - ასოცირებული პროფესორი

7. ნადირაძე მზია - ასოცირებული პროფესორი

8. ინაძე რამაზ - ასისტენტ პროფესორი

9. პაპავა თეიმურაზ - ასისტენტ პროფესორი

10. კიკაბიძე ანტონ - პროფესორი (მოწვეული)

11. ფირალიშვილი სულიკო - პროფესორი (მოწვეული)

12. აბაშიძე ვახტანგი - პროფესორი (მოწვეული)

13. ცუცქირიძე სერგო -პროფესორი (მოწვეული)

14. აბულაძე გიორგი - პროფესორი (მოწვეული)

15. ბოტკოველი დიანა - ასოცირებული პროფესორი  (მოწვეული)

16. ნიკოლაევა ელენე - ასოცირებული პროფესორი  (მოწვეული) 

17. შატბერაშვილი  გრიგოლი - უფრ. მასწავლებელი

18. გაბეჩავა  კალენიკე - უფრ. მასწავლებელი

19. ცხადაძე  თეიმურაზი - უფრ. მასწავლებელი

20. ახალაძე ნინო - უფრ. მასწავლებელი

21. ძაძამია  კახაბერი - უფრ. მასწავლებელი

22. კენკებაშვილი სოფიკო - უფრ. მასწავლებელი

23. ხოხიაშვილი ეკატერინე - უფრ. მასწავლებელი

24. პაპაჩაშვილი თამარი - უფრ. მასწავლებელი

25. ბლიაძე ელენე - უფრ. მასწავლებელი

26. კაზარიანი ირინა - უფრ. მასწავლებელი 

 

გამოყენებითი გეოლოგიის დეპარტამენტი (302)

1. კელეპტრიშვილი შალვა - პროფესორი

2. შარიქაძე მევლუდ  - პროფესორი

3. მარდაშოვა მარინე - პროფესორი

4. კაკულია ზურაბ - პროფესორი

5. გელეიშვილი ვაჟა - პროფესორი

6. ფოფორაძე ნოდარ - პროფესორი

7. ბუტულაშვილი თემურ - პროფესორი 

8. მიქაძე ხათუნა - ასოცირებული პროფესორი

9. კოკოლაშვილი ირმა - ასოცირებული პროფესორი

10. ავალიანი ხათუნა - ასოცირებული  პროფესორი

11. გორგიძე ლევანი - ასოცირებული  პროფესორი

12. ზაუტაშვილი ნანა - ასოცირებული პროფესორი

13. ჯაფარიძე მანანა - ასოცირებული პროფესორი

14. გეგია შალვა - ასოცირებული პროფესორი

15. ბლუაშვილი დავით - ასოცირებული პროფესორი

16. ახვლედიანი ია - ასოცირებული პროფესორი

17. გველესიანი სულხან - ასოცირებული პროფესორი

18. გაჩეჩილაძე ხათუნა - ასოცირებული პროფესორი

19. ლობჯანიძეგელა -  ასოცირებული პროფესორი

20. კახაძებეჟან -  ასოცირებული პროფესორი 

21. ქიტიაშვილი ნანა - ასისტენტ პროფესორი

22. სესკურია ოლღა - ასისტენტ პროფესორი

23. ჯაფარიძე ნინო - ასისტენტ პროფესორი 

24. ბაძოშვილი ვაჟა - ასოცირებული პროფესორი (მოწვეული) 

25. კახაძე  რობერტი - უფრ. მასწავლებელი

26. აბაკელია  ნუნუ - უფრ. მასწავლებელი

27. მეფარიშვილი  ნათელა - უფრ. მასწავლებელი

28. პატარიძე  ნინო - უფრ. მასწავლებელი

29. ადეიშვილი ნინო - უფრ. მასწავლებელი

30. გაჩეჩილაძე ნატალია - უფრ. მასწავლებელი

31. იკოშვილი ნანა - უფრ. მასწავლებელი 

32. ლომინაძე თამაზ - ემერიტუსი

33. წერეთელი ივერი - ემერიტუსი

34. ზაუტაშვილი ბერდი - ემერიტუსი

35. როგავა დავით - ემერიტუსი

36. ჯიქია თამაზ - ემერიტუსი

37. მაღალაშვილი გიორგი - ემერიტუსი

38. ტაბატაძე გოდერძი- ემერიტუსი

39. ლომსაძე გურამი- ემერიტუსი

40. ფარადაშვილი ირინე - ემერიტუსი 

 

ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიების  დეპარტამენტი (303)

1. ხუნდაძე ნანი - პროფესორი

2. ბარაბაძე თეიმურაზ - პროფესორი

3. ვარშალომიძე გურამ - პროფესორი

4.  ჯიქია ნიაზ - პროფესორი 

5.  მაისურაძე ნათელა - ასოცირებული პროფესორი

6.  მანაგაძე რუსუდანი - ასოცირებული  პროფესორი

7.  კუმელაშვილი მარინე - ასოცირებული პროფესორი

8.  დურგლიშვილი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

9.  ხითარიშვილი ვალერი - ასოცირებული  პროფესორი

10. მაჭავარიანი ნოდარი - ასოცირებული  პროფესორი

11. ხეცურიანი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი

 12. წურწუმია მადონა - ასისტენტ პროფესორი 

13. მაჭარაძე მიხეილ - პროფესორი (მოწვეული) 

14. სარჯველაძე ტარიელი  - უფრ. მასწავლებელი

15. რაზმაძე  თამარი - უფრ. მასწავლებელი

16. ჩახნაშვილი ნინო - უფრ. მასწავლებელი

17. პაატაშვილი რამაზი - უფრ. მასწავლებელი

18. ქოიავა  ქეთევანი - უფრ. მასწავლებელი

19. კაკაშვილი ლალი - უფრ. მასწავლებელი 

20. ირაკლი გოგუაძე - ემერიტუსი

21. თამარ ტურიაშვილი - ემერიტუსი 

22. თენგიზ ჯავახიშვილი - საათურ განაკვეთზე

 

შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვის დეპარტამენტი (304)

1.  ჯვარელია ნინო - პროფესორი

2.  მაჭავარიანი ნანა - პროფესორი

3.  ჩხეიძე ლუცინდა - პროფესორი

4. რაზმაძე ნანა - პროფესორი

5. რატიანი ნინო -  პროფესორი

6.  კუნჭულია თეიმურაზ -  პროფესორი 

7.  ქიტოშვილი მზია - ასოცირებული პროფესორი

8. კიკნაძე ნატო - ასოცირებული  პროფესორი 

9.  არუდაშვილი ნინო - ასისტ. პროფესორი 

10. ხოკერაშვილი ზაზა -  ასისტენტი 

11. ლანჩავა ომარი - პროფესორი  (მოწვეული) 

12. გიგაური სოფიო - უფრ. მასწავლებელი

13. ლურსმანაშვილი მარინა - უფრ. მასწავლებელი

14. ჯიქია  მარინა - უფრ. მასწავლებელი

15. გეორხელიძე  დიანა - უფრ. მასწავლებელი

16. ლომთაძე  ავთანდილი - უფრ. მასწავლებელი

17. ღვინიაშვილი მარინე - უფრ. მასწავლებელი

18. ზამთარაძე ელენე -  უფრ. მასწავლებელი 

19. დიანა თევზაძე- ემერიტუსი

20. მექვაბიშვილი ნათელა- ემერიტუსი 

 

სამთო ტექნოლოგიების დეპარტამენტი (305)

1.  გუჯაბიძე ირაკლი - პროფესორი

2.  ტალახაძე დემური - პროფესორი

3.  სტურუა რევაზი - პროფესორი

4.  ბეჟანიშვილი ალექსანდრე - პროფესორი

5.  გოგია გურამ - პროფესორი

6.  ენაგელი როინ - პროფესორი 

7.  გელა მაჩაიძე - ასოცირებული პროფესორი

8.  გოჩოლეიშვილი აკაკი - ასოცირებული პროფესორი

9.  ლებანიძე ზურაბ - ასოცირებული პროფესორი

10. აბშილავა ანზორ - ასოცირებული  პროფესორი

11. გიგინეიშვილი ავთანდილ - ასოცირებული პროფესორი

12. თევზაძე დარეჯან - ასოცირებული პროფესორი

13. მოლოდინი ნორინგ - ასოცირებული პროფესორი

14. არუდაშვილი ნოდარ - ასოცირებული პროფესორი

15. ზვიადაური ვიქტორი - ასოცირებული პროფესორი

16. ონიანი მედეა - ასოცირებული პროფესორი

17. ჯავახიშვილი თეიმურაზ - ასოცირებული  პროფესორი 

18. ჯავახიშვილი გიორგი - ასოცირებული პროფესორი (მოწვეული) 

19. დოლიძე ნანა - უფრ. მასწავლებელი 

20. შარაშენიძე თამაზ - ემერიტუსი

21. არაბიძეზაური - ემერიტუსი

22. მახარაძელეონ  - ემერიტუსი

23. წერეთელიმიხეილ - ემერიტუსი

24. აბზიანიძე დიმიტრი - ემერიტუსი

25. კავთიაშვილი უშანგი - ემერიტუსი 

 

დეკანატი

1.  აბშილავა ანზორ – დეკანი

2. კუნჭულია თეიმურაზ - დეკანის მოადგილე

3. ხუნდაძე ნანი - საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი (0.5)

4. ღუღუნიშვილი ნელი - საგანმანათლებლო პროგრამების კურატორი (0.5)

 

დეკანატისტექნიკური პერსონალი

1.  ხეცურიანი გიორგი - მთავარი სპეციალისტი

2.   სახვაძე ლამარა - მთავარი სპეციალისტი

3.   რურუა ლალი  - მთავარი სპეციალისტი

4.   მელაძე ჟუჟუნა – მთავარი სპეციალისტი

5.   ვეფხვაძე ხათუნა - მთავარი სპეციალისტი

6.   ჩიხრაძე შორენა - უფროსი სპეციალისტი

7.   დოლიძე ნანა – სპეციალისტი

8.   ებანოიძე თამარ – სპეციალისტი

9.   ღუღუნიშვი ლითამარ - სპეციალისტი

10. შატაკიშვილი თამარ – არქივარიუსი

11. ბერიძე ლატავრა - არქივარიუსი (0.5)

 

 ხარისხის უზრუნველყოფის  სამსახური

1.  კელეპტრიშვილიშალვა - ხარისხის სამსახურის უფროსი

2. მაისურაძე ნათელა - სპეციალისტი (0,5)

3. სესკურია ოლღა - სპეციალისტი (0,5)

 

 მენეჯერის სამსახური

1.      ჯიქია ნიაზ - მენეჯერი

2.      ლომია მედეა - მთავარი სპეციალისტი

 

საინჟინრო გეოდეზიის დეპარტამენტი

1.   ბეგოიძე თამარ - სპეციალისტი

 

 გამოყენებითი გეოლოგიის დეპარტამენტი

1.   ბოსტაშვილი ზურაბ - უფროსისპეციალისტი

2.   იკოშვილი ნანა - სპეციალისტი

 

ნავთობისა და გაზისტექნოლოგიის დეპარტამენტი

1.   ჩხეიძე ნელი - სპეციალისტი

 

შრომის უსაფრთხოების და საგანგებო სიტუაციების დეპარტამენტი

1. ცინცაძე ზურაბ - სპეციალისტი

 

სამთო ტექნოლოგიის დეპარტამენტი

   1. ცაგარეიშვილი ნათია - სპეციალისტი

 

ტერმინალზე მომუშავე პერსონალი

1.   ფაღავანა ტალია - სპეციალისტი

2.   ბუაძე ნონა - სპეციალისტი

 

სამთო-გეოლოგიური სასწ-სამეც. და საექსპერეტო ლაბორატორია - #300/1

1.    ჯანიაშვილი იური - ლაბორატორიის ხელმძღვანელი

2.    სარაჯევი ალექსანდრე - კომპ. სისტ. ადმინისტრატორი (0,5)

3.    ტაბატაძე მანანა - მუზეუმის ხელმძღვანელი

4.    კოკოლაშვილი ირმა - მუზეუმის ხელმძღვანელი

5.    მეტრეველი რუსუდან - მუზეუმისხელმძღვანელი

6.    გვალია ირინე- უფრ. ლაბორანტი

7.    ნემსიწვერიძე ვაჟა _ უფრ. ლაბორანტი

8.    კაკაშვილი ლალი _ უფრ. ლაბორანტი

9.    მახარაშვილი ნანა _ უფრ. ლაბორანტი

10.   ბრეგაძე ჟირონ _ უფრ. ლაბორანტი

11.   ტაბატაძე ნანი _ უფრ. ლაბორანტი

12.   ნანობაშვილი თამარ - უფრ. ლაბორანტი

13.   რაზმაძე თამარ- უფრ. ლაბორანტი

14.   გელაშვილი გიორგი - უფრ. ლაბორანტი

15.   ნემსიწვერიძე გიორგი _ ლაბორანტი

16.   ჯომარჯიძე ქეთევან _ ლაბორანტი

17.   ხობუა მარიამ _ ლაბორანტი

18.   აბრამიანი გაგიკ - ლაბორანტი

19.   სულაბერიძე გიორგი - ლაბორანტი

20.   თხინვალელი ნაირა - ლაბორანტი

21.   ნანიტაშვილი მანანა - ლაბორანტი

22.   ადეიშვილი ნინო -ლაბორანტი

23.   კვერნაძე ცისანა - ლაბორანტი

24.   იაშვილი ზაზა - ლაბორანტი

25.   იაშვილი გიორგი - ლაბორანტი

26.   ხარატიშვილი ცირა - ლაბორანტი

27.   მახარაშვილი თამარ - ლაბორანტი

28.   ცოტაძე თამარ - ლაბორანტი

29.   რჩეულიშვილი ოთარ - ლაბორანტი

30.   ორახელაშვილი ლიანა - ლაბორანტი

31.   რუხაძე ნინო - ლაბორანტი

32.   ქალდანი თინა - ლაბორანტი

33.   ცენტერაძე ლალი - ლაბორანტი

34.   სხირტლაძე ლელა - ლაბორანტი

35.   რობიტაშვილი მარინე - ლაბორანტი

36.   ჩადუნელი ლია - ლაბორანტი

37.   ჩხარტიშვილი გივი - ლაბორანტი

38.   გურული თამარ - ლაბორანტი

39.   გოგია ბადრი - ლაბორანტი

40.   ჭყონია ზურაბ - ლაბორანტი (0,5)

 

 სასწავლო-სამეცნიერო შახტა-ლაბორატორია

1. კუპატაძე დავითი - შახტა-ლაბ. ხელმძვანელი

2. მაჩაიძე გელა - შახტა-ლაბ. ხელმძ. მოადგილე (0.5)

3. მანაგაძე მარინა - დისპეტჩერი

4. მაისურაძე მერაბ - მექანიკოსი

5. არუდაშვილი ნოდარ -  მექანიკოსი (0.5)

6. ბუთლიაშვილი თემურ - დანადგარების ელექტრიკოსი